Lajme

Zidane: ”Neymar është një lojtarë shumë i mirë por nuk është i joni dhe duhet t’a respektojmë klubin e tij”

Previous ArticleSkuadra i hap dyert Neymar
Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *