Mesazhi i Buffon pas shortit

Menjëherë pas shortit që është hedhur sot në Nyon dhe që në cerekfinale solli përballjen e dy ekipeve finaliste të sezonit të kaluar, Juventusit kundër Real Madridit, është portjeri legjendar i Italia…