Zeki Avdiu
267 Articles0 Comments

Ky është momenti i Gareth Bale

Real Madridi është gati të luajë ndeshjen e parë zyrtare që kur Cristiano Ronaldo u transferua te Juventusi dhe Gareth Bale do t’a ketë ‘timonin’ në vend të tij. Për herë të parë që …